انتشار شماره ۲۴ نشریه نور به زبان فارسی

انتشار شماره ۲۴ نشریه نور به زبان فارسی
موسسه تحقیقاتی و انتشاراتی نور زیر نظر دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی شماره ۲۴ نشریه نور به زبان فارسی را منتشر کرد.
نشریه نور با انگیزه نشر اندیشه های مرجع عالیقدر آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی (حفظه الله) و اخبار دفتر معظم له در شهر مقدس قم به زبان فارسی منتشر می شود.
صفحه یک این شماره از نشریه حاوی کلامی از حضرت آیت الله العظمی یعقوبی دام ظله با عنوان (عظمت امام حسین علیه السلام در کلام مرجعیت)، و همچنین سخنی از معظم له با عنوان (ایستادگی در مقابل مفسدان، درسی زینبی) و نیز در دیدار با مداح اهل بیت ابوذر روحی بر (ضرورت بکارگیری هنر ارزشی بدون مرز برای نشر اصول بلند اسلامی و مقابله با فرهنگ بیگانه) تاکید کردند، و همچنین کلامی از مقام معظم رهبری با عنوان (درسها و عبرت های عاشورا در کلام مقام معظم رهبری) که قسمتی از سخنرانی ایشان است.
همچنین در صفحه دوم این نشریه فعالیت های مدیریت و نمایندگی مرجعیت در قم به روایت تصویر منعکس شده است که به دیدارها و جلسات و غیره پرداخته است.
و درصفحه سوم این نشریه، به دو استفتاء به مناسبت ماه محرم با عنوان (سبک اجرای مرثیه‌های حسینی – شعائر دینی) و نیز کلامی از معظم له با عنوان (راز جاودانگی حضرت زینب (علیها السلام)) و نیز قبسی از پیام مرجعیت (امام حسین (علیه السلام) نهضت بصیرت افزا و اصلاح) اشاره شده است.
و در بخش پایانی این نشریه به پرسش و پاسخ هایی از محضر مرجع عالیقدر در موضوع (اهل بیت علیهم السلام، مقامات و ویژگیها) از جلد اول کتاب پرسش ها و پاسخ ها برگرفته از کتابهای معظم له اشاره کرده است.

Add A Knowledge Base Question !

+ = Verify Human or Spambot ?

آخر الأخبار