انتشار شماره ۱۹ نشریه نور به زبان فارسی

موسسه تحقیقاتی و انتشاراتی نور زیر نظر دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی شماره ۱۹ نشریه نور به زبان فارسی را منتشر کرد.
نشریه نور با انگیزه نشر اندیشه های مرجع عالیقدر آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی (حفظه الله) و اخبار دفتر معظم له در شهر مقدس قم به زبان فارسی منتشر می شود.
صفحه یک این شماره از نشریه حاوی سخنرانی با عنوان: (بانوی شهیده بنت الهدی … اصالت در باورها و موضع گیری شجاعانه) از سوی مرجع عالیقدر در مراسم یادبودی که توسط (بنیاد قلم فاطمی بانوان) با موضوع شاعران زن در موضوع اهل بیت علیهم السلام برگزار شد، به سخنرانی پرداختند و همچنین حاوی استفتائی در مورد (آموختن دروس فلسفه) از معظم له است.
همچنین در صفحه دوم این نشریه، به فعالیت های نماینده و مدیر دفتر معظم له در قم مقدس به روایت تصویر پرداخته است.
و صفحه سوم این نشریه حاوی مطالب متنوعی با نام (فضیلت و مناسبت های ماه مبارک شعبان) است که در آن به مناسبت حلول ماه مبارک شعبان به سیره قولی و فعلی حضرات ائمه امام حسین (ع) و امام سجاد (ع) و امام زمان (ع) و مقام حضرت ابا الفضل العباس (ع) پرداخته شده است.
و در بخش پایانی این نشریه به تازه های نشر، به معرفی کتاب جدیدی بنام «المعالم الفکریه؛ السیاسیه و الفقهیه و الاجتماعیه» را که حاوی اندیشه های مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی (دام ظله) به قلم حجت الاسلام و المسلمین شیخ قیس الطایی به رشته تحریر در آمده پرداخته است.

 

Add A Knowledge Base Question !

+ = Verify Human or Spambot ?

آخر الأخبار