دیدار نماینده آیت الله یعقوبی در قم با آیت الله اشکوری

نماینده و مدیر دفتر آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی در قم حاج شیخ قیس طایی با آیت الله سید علی اشکوری عضو مجلس خبرگان رهبری و از اساتید حوزه علمیه قم دیدار کرد.
این دیدار از جمله فعالیت های برنامه ریزی شده نماینده و مدیر دفتر آیت الله العظمی شیخ محمد یعقوبی در قم، با علما و فضلا و اساتید بصورت مستمر صورت می گیرد انجام گرفت.
شیخ طایی در این دیدار بر ضرورت ارتباط و گفتگو میان دانش آموخته های دو حوزه بزرگ قم مقدس و نجف اشرف اشاره کردند، و آشنا شدن از مباحث استدلالی فقهی و اصولی و رجالی آیت الله العظمی یعقوبی که در نجف اشرف صورت می گیرد را لازم و در مقابل آشنایی با اندیشه و یافته های حوزه علمیه قم مقدس را هم ضروری دانسته و بر آشنایی دو طرفه تأکید کردند.
در مقابل آیت الله اشکوری از دفتر و مدیریت آن بخاطر اهتمام ویژه آنها در خصوص ارتباط و همفکری با علما و فضلای حوزه علمیه قم مقدس و حمایت های لازم از طلاب علوم دینی، قدردانی کردند.
ممثل المرجع الیعقوبی فی قم یزور ایه الله الاشکوری

زار  ممثل ایه الله العظمى الشیخ محمد الیعقوبی “دام ظله” و مدیر مکتبه فی قم فضیله الحاج الشیخ قیس الطائی سماحه ایه الله السید علی الاشکوری عضو مجلس خبراء القیاده و الاستاذ فی الحوزه العلمیه.

تأتی هذه الزیاره ضمن جدول الزیارات التی یقوم بها ممثل المرجعیه فی ایران لعلماء و فضلاء الحوزه العلمیه فی قم المقدسه.

الشیخ الطائی و خلال الزیاره ذکر ضروره ایجاد الترابط بین الحوزتین العریقتین فی النجف الاشرف و قم المقدسه و اهمیه الاطلاع على ابحاث سماحه المرجع الاستدلالیه و درسه الفقهی و مباحثه الرجالیه و الاصولیه التی یلقیها على طلبه الحوزه فی النجف و بالمقابل التعرف على نتاجات العلماء و الفضلاء و الاساتذه فی حوزه قم.

من جانبه قدم السید الاشکوری شکره الى المکتب و ادارته على هذا التواصل مع علماء و فضلاء الحوزه فی قم المقدسه و تقدیم الدعم اللازم لطلبه الحوزه العلمیه فی قم.

آخر الأخبار

Add A Knowledge Base Question !

You will get a notification email when Knowledgebase answerd/updated!

+ = Verify Human or Spambot ?